market prozorro
Prozorro market
прокрути
Компанія "Літер" пройшла кваліфікацію у Prozorro Market та представила там каталог інтерактивних комплектів, інтерактивних дошок, проєкторів та інших аудіовізуальних рішень для обладнання навчальних аудиторій, класів, переговорних кімнат тощо.
Що таке Prozorro Market?

Це перший державний онлайн-магазин. Державні замовники можуть купити невеликі партії типових товарів вартістю до 200 тис грн у декілька кліків, як у звичайному інтернет-магазині, та заощадити ресурси на проведення тендеру.

Чим врегульовано функціонування Prozorro Market?
  • Створення Prozorro Market є одним із напрямків реалізації Стратегії реформування системи публічних закупівель, що була прийнята Кабінетом Міністрів України. Як зазначає у своєму листі-роз'ясненні Міністерство економічного розвитку та торгівлі України, використання даного інструменту замовниками має всі законодавчі підстави.

  • Подібний лист про легітимність е-каталогів Prozorro Market також направила підпорядкованим замовникам Київська міська державна адміністрація. Відповідне рішення було прийнято за результатами засідання Колегії.

  • Інструкція з використання Prozorro-market затверджена наказом ДП “Прозорро” № 16 від 22.04.2019 року. 

Переваги Prozorro Market?
  • Перша перевага Prozorro Market — швидкість та простота. Тепер не потрібно оголошувати процедуру, чекати на аукціон та проводити кваліфікацію. Це вже зроблено Адміністраторами каталогу. Товар купується в декілька кліків. Каталоги формуються з дотриманням принципів прозорості та вимог законодавства, у відповідності до статті 2 Закону України “Про публічні закупівлі”. Після закупівлі система автоматично сформує звіт про укладений договір. Із замовника знімається адміністративне навантаження щодо кваліфікації постачальника. Цим займаються ДУ “Професійні закупівлі”

  • Друга перевага – оперативність поставки. Замовник отримає товар оперативно — стандартний строк постачання сім календарних днів.

  • Третя перевага – прозорість та конкурентна основа закупівель. Завдяки представленості у Prozorro Market декількох постачальників замовник може отримати кращі умови закупівлі, тобто заощадити кошти платників податків.